אודות
דנטל קליניק

מרפאת השיניים שלנו מטפלת בבעיות שיניים ולקויי מערכת הפה. הטיפולים המצויים במרפאת השיניים כוללים לקיחת רנטגן, ניקוי שיניים, מילויים, טיפול בתורשה ופירוק שרירי המתיחה. ניתן גם לקבל טיפולים קוסמטיים כמו טיפולי הלבנת שיניים.

דנטל קליניק מאז 1995

מרפאת מומחים משפחתית

שירותים רפואיים

חיסורי שיניים: השירות יכול לכלול הסרת חיסורי שיניים כמו קרינולוגיה או שיניים יתרות.
טיפולי שורש: הטיפול בשורשי השיניים, פיסול, והסרת עצבים עלולים להיות חלק מהשירותים.

טיפול מותאם אישית

ייעוץ פרטני: ייעוץ מותאם אישית למטופלים לקביעת תוכנית טיפול יעילה ופרטנית.
בדיקת פה ותכנון טיפול: כל מטופל יקבל בדיקה מקיפה ותכנון טיפול המתאים לצרכיו הפרטיים.

קוסמטיקה דנטלית

הלבנת שיניים: שירותים כמו טיפולי הלבנה בשיניים ושיניים יפות יכולים להיות חלק מהקוסמטיקה הדנטלית.
תיקוני ציפורן: אם יש ציפורן או תקליט דנטלי שדורש טיפול, כגון החלקה או החלפה.

הכירו את המרפאה

מרפאת השיניים "דנטל קליניק" היא מוסד רפואי מתקדם שמתמחה בספק שירותי טיפול רפואיים וקוסמטיים בתחום הרפואה השיניים. הקליניקה מתגאה בצוות רפואי מקצועי ומנוסה המספק שירות איכותי ואישי לכל מטופל.

תחומי התמחות: "דנטל קליניק" מתמחה במגוון תחומים רפואיים כמו טיפול פרואורלי, התקנות ושיקום שיניים, וטיפול במחלות חניכיים. הקליניקה גם מציעה שירותים פרימיום בתחום הקוסמטיקה דנטלית, כולל כהות שיניים והתקנת רססים דנטליים לשדרוג מראה השיניים.

טכנולוגיה מתקדמת: הקליניקה משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ביותר בתחום הרפואה השיניים. זה כולל שימוש בטכניקות דיגיטליות לתכנון ולביצוע טיפולים, שימוש בטיפול באמצעות לייזר לתהליכים כמו הסרת אבניות ושיקום שיניים, ושימוש בחומרים מתקדמים ביותר.

טיפול ילדים: מרפאת השיניים מקפידה על ספק שירותי טיפול ושימור שיניים מרוכזים לילדים. הקליניקה מתקשרת עם ילדיה והוריה בדרך ידידותית וחיננית כדי להבטיח חווית טיפול חיובית ולפתח את ההרגלים הטובים של שמירה על שיניים בריאות.

אווירה נעימה: "דנטל קליניק" יוצרת אווירה נעימה ומזמינה לכל מטופל. הקליניקה מקדמת את הרגלי השמירה על בריאות השיניים דרך יחס אישי, ייעוץ מקצועי ושירות אדם ברמה גבוהה.